HomeRady a NávodyHledáte krásný, luxusní, a přitom poměrně levný umělý stromek? Najdete ho na...

Hledáte krásný, luxusní, a přitom poměrně levný umělý stromek? Najdete ho na svetstromku.cz

-

Množství domácností zdobí rok co rok umělý stromeček, aby se vyhnula nečekaným problémům se živým stromečkem. To však není jediný důvod, proč mít umělý stromeček. Mnozí volí umělý stromek proto, aby si jej mohli nazdobit, kdy se jim zachce a ponechat si ho třeba až do února, aniž by ztrácel na své kráse. Mnohé odrazuje od nákupu živého stromku i kapající smůla nebo luxování pod stromkem každý den. 

Pokud není váš stromeček dostatečně reprezentativní, podívejte se na webové stránky svetstromku.cz a najdete umělé vánoční stromky plně dle svých představ.

Luxusní umělé stromky

Na webových stránkách svetstromku.cz najdete množství typů umělých stromků, a tak si vybere skutečně i ten nejnáročnější zájemce. Vybrat si můžete luxusní stromky 3D nebo FULL 3D, rovněž klasické vánoční stromky, malé nebo velké umělé stromky, dokonce i bílé a zasněžené stromky nebo třeba stromky v květináči. 

Velmi populární jsou i umělé stromky s LED vánočním osvětlením nebo extra vysoké a extra široké typy. Pro ty, kdo bojují s nedostatkem prostoru, jsou určeny malé vánoční stromky a úzké umělé stromky. 

Ať už máte rádi borovice, jedličky nebo smrky, všechny typy těchhle dřevin tady najdete. 

Najděte si svůj stromek dle velikosti

Někteří chtějí vánoční stromeček umístit na komodu, aby na něj nedosáhly malé děti a neshodily ho. Jiný jej chce zase umístit na zem, klasicky do stojanu, takže si může dovolit stromek vysoký úplně dle libosti. Chtěli by jste mít umělý vánoční stromek 180 cm vysoký? Tady si můžete vybírat z velikostí 60 cm až po neuvěřitelných 450 cm. 

Teď můžete navíc nakupovat s výhodnou a výraznou slevou. Jestliže si koupíte umělý vánoční stromeček teď, můžete ušetřit až neuvěřitelných 30% z původní ceny. Navíc tady najdete i vánoční girlandy, vánoční věnce, vánoční osvětlení, stojany na vánoční stromky, podložky pod vánoční stromky nebo třeba krásné vánoční dekorace v podobě postaviček Santa Clause nebo Mikuláše v různých velikostech.

Podívejte se na svetstromku.cz a vyberte si co vám jen srdce ráčí.

Další články autora

- Komerční sdělení -zprávy

Nejnovější články